| Mihaela178 a întrebat:

Imi spuneti o scrisoare de dragoste foarte foarte frumoasa? dau funda? happy

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pentru cea pe care o iubesc(strumfi)
Atunci cand soarele va straluci noaptea.atunci cand va seca marea, atunci cand stele nu vor mai exista si luna nu imi va mai alina inima, atunci sa stii ca eu nu te voi mai iubii.Dar sun sigur ca acea zi nu va veni, la fel cum stiu ca soarele mereu va rasari si inima o sa imi incalzeasca si in fiecare zi o sa imi aminteasca ca mereu si pentru totdeauna tu imi vei ocupa inima.

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Draga...,
Daca ai aflat vreodata sentimentul acela de rascolire interioara in care niste miraje de fericire nedescrisa de mana poetica iti cocoloseste inima, afla ca acest haos imens se intampla inauntrul meu doar din vina ta. Nu o lua ca o invinovatire si nici decum ca o amenintare, insa tu esti hotul ce sterpeleste inimi intr-un mod atat de placut. Sper sa nu iei aceste cuvinte in ras caci un "Te iubesc" se spune asa cum doar eu il spun: din inima!
Cu dragoste,