| Hirockers a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva 'modalitati de flirt' sau eventual replici din care tipul sa-si dea seama ca -l plac intr-o oarecare masurahappy. voi cum procedati? astept pareri

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai aidiu lui scrie-i cand nu e pe mess ca il placi sau chesti si poate cine stie intri si intr-o relatie cu el/ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare filosofie.eu una sunt naturala si sigura e mine
ii cer hi5 dau niste comm`uri ceva sau daca il aveam il intreb daca si-a maipus ceva poze ca vreau sa dau niste comm`uri imi aleg o poza care imi place ii zic sa o personalizele[own me]:d
si ma dau interesata sau chiar sunt interesata de ceea ce face elwinking