| KiaKiutza a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca eu chiar il plac pe un baiat sau doar mi se pare de treaba? Astept pareri :*

3 răspunsuri:
| d3nisa202 a răspuns:

Paii e mai greu de explicat. NUmai tu poti sa simti, nu si noi! De obicei la mine cand il vad pe baiatul de care sunt indragostita ca vorbeste cu alta fata sau rade impreuna cu ea etc. ma cuprinde o stare de tulburare si de tristete, sau cadn vb. cu el ma pierd in privirea lui si imi tot zic in gand : "poarta-te normal" rolling on the floor Deci, nu stiu ce sa zic, nu prea putem sa te ajutam! Oricum pana la urma sa o iti dai seama.

| Ina93 a răspuns:

Acultati inima si vezi ce zice devil

| ImiEsteDorDeMata a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic... iesiti si voi la un suc si vedeti daca sunteti compatibili