| sebyuser98 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 10 a, tot vad o fata pe hol se uita la mine si eu la ea. O plac, si din cate am inteles si ea simte ceva pentru. mine. Cum sa o bag in seama, cateva replici. Multumesc

6 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Te duci direct la ea și începi o conversație.Atât.

| Sociopat a răspuns:

Intreab-o daca inghite.
Daca iti da o palma intreab-o daca e acea perioada a lunii. Daca iti da iar o palma da-i si tu.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu vorbesti cu strainii. I arati degetul mijlociu si te cari in clasa.Mai bine nu ai pierde pauzele pe coridoare.

| MisFit20 a răspuns:

Replicile vin la momentul oportun, de la sine. Nu trebuie sa le inveti de acasa, vei parea un robotel speriat.

| ralucutza2323 a răspuns:

Dfaca iti place de ea du-te si fa cunostinta cu ea si incepe sa vorbesti cu ea fara sa iti fie rusine.nu ai nevoie de replici spune-i ce simiti si incearca sa te apropii de ea in primul rand ca si amic iar in final cine stie.winking

| OwnerHunter a răspuns:

Nu trebuie sa o lasi sa fie ea prima, barbatul face prima miscare asa ca du-te si vorbeste normal cu ea fara sa fi timid