| andrei_3917 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa zic unor fete care au venit noi la liceu, cum sa ma dau pe langa ele ca nu vreau sa par prea tupeist, dati-mi multe sfaturi. funda

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Comporta-te ca si inainte, nu incerca sa uimesti printr-un comportament diferit (unul care nu te caracterizeaza). Asteapta sa vina ele la tine, nu incerca sa te bagi tu ca musca-n zeama. In momentul in care, fetele, observa ca doresti atentia lor, atunci nu te baga in seama. Se simt superioare gratie inferioritatii tale.
Daca nu intra in discutii cu tine (fiind tu, cel din trecut, ffara s incerca sa stupefiezi cu vreun comportament atipic), inseamna ca nu esti genul lor. Nu are rost sa te stresezi, sunt n fete, o sa apara vreuna care va vedea "frumosul" (si aici nu ma refer numai la fizic) in tine.