| κλάους a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Cum pot deveni mai tupeist? De ex: cand vreau sa vorbesc cu o fata si ea e cu mai multe fete sau baieti pe langa ea parca ma tine ceva si nu pot sa merg sa vorbesc cu ea.(si cand e singura am prb asta) sau alt ex: Cand cineva sa zicem imi face ceva (un pumn, un picior) eu incerc sa il evit si sa nu ii fac nimic chiar daca e mai mik decat mine (Adica la inaltime) si de asta acum toti imi fk asa pentru ca ma stiu mai "moale". Pls daca stiti spuneti-mi. Funda este la jochappy

1 răspuns:
| anamariapopilciuc a răspuns:

Pai daca cineva iti trage tragei inapoi nu crezi?hee heeasa fac eu si am tot respectul pe care il merit