| Optimus7 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa o dezvirginez pe iubita mea care doarme azi la mine.

Răspuns Câştigător
| Irinus0356 a răspuns:

Pai daca vrei so dezvirginezi trebuie sa fiti de comun acord
pentru ca nu poti sa faci sex cu ea si sa nu uitati de prezervative e important daca nu vreti sa aveti un copil plz:* funda bafta

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Totul trebuie sa faci cu acordul ei.
Daca este de acord si vrea si ea de bine. daca nu, nu te sfatuiesc sa faci nimic deoarece poti fi acuzat de viol.si nu e prea dragut.
Te sfatuiesc sa iti cumperi un prezervativ bun si sa fii atentwinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Poi vrea si ea?
nu poti face chestia asta cu forta pentru ca inseamna ca ai violat-o sau ceva de genu!
daca sunteti aman2 de acord e bun si app ai grija la protectie nu vreti sa apara surprize dupa aia!

| BetterThanDrugs a răspuns:

Hei.
Poi km se dezvirgineaza.laughing

| lOllipOp a răspuns:

Cu bananabig grin

| noktambul a răspuns:

Dezvirgineaz-o in somn, cu degetul, prostalaule, care iti postezi fanteziile sexuale pe net!

| yopreda18 a răspuns:

Repedehappy sa nu adoarmawinking

| noneee a răspuns:

Cu multa grija si cu atentie sporita si bine'nteles daca si ea vrea... daca nu degeaba incerci c o sa t urasca toata viata!

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poi mai cheama un prieten bun la tine il lasi cu ea sa o dezvirgineze si gatahappylaughing
Sau neaparat tu vrei sa faci asta?thinking