| albertosme98 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri de downloadad, am 512 mb ram, placa video 512, procesor 3500++ dual core...am jucat pna acum:Godfather, GTA:3, vice city, san andreas, F.EA.R.,mafia,scarface,counter,fifa de la 03 pana la 10, pes 2010, max payne 2...deci spuneti-mi si mie niste jocuri gen acestea. Funda
(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| MasterSpirit a răspuns:

Cei ca laur sunteti niste retardati ba, voi va gandeti la un lucru? poate unii au pc-ul din 2007, si va luati si voi pc din 2010 si sunteti smecheri,dati-va dracu de sparti, incearca : Far Cry, DotA, TDU, gama nfs, nu merge toata dar unele versiuni merg, Prince of persia, pnm, nu imi prea vin in minte acum...

2 răspunsuri:
| albertosme98 explică:

Laur_6869 sa-ti dau la ****

| laur_6869 a răspuns:

Pentru calculatorul tau stai sa ma cgandes hai sa zicem ca o sa iti mearga un pic sacadat
mario 1
mario 2
mario 3
mario 4
pacman 1
pacman 2
pacman 3
sudoku