| bug94 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste lucruri interesante de facu cu iubita.

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Păi ai putea să vă faceţi hobby-urile.
Ce îţi place ţie, şi ei.
Ieşiţi la un film, faceţi un sport, duo în mall etc.winking

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

O pui sa te tina de penis si tu faci din ce in ce mai repede miscari de du-te-vino.E fenomenal.

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, pai ati putea iesi la o prajiturica, la un film. depinde de hobbyurile voastre

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sex

| unknownn a răspuns:

| Azµre a răspuns:

Mai interesant decât să faci dragoste cu ea și sex nu văd, decât restul lucrurilor banale care le poți face într-o relație.
PS: Era să uit, dușul împreună.

| Nelamuritul a răspuns:

Sex

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Sa iesiti in oras, sa mergeti in parcuri, sa mergeti in mall, sa mergeti la karaoke, la film!