| Bazili a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sa atragi atentia unei fete, asa ca sa fie a ta?

3 răspunsuri:
| SteauaROsie a răspuns:

Eu de exemplu

cand vreau sa atrag atentia unei fete

fac tot posibilul

imi fac scheme de atac in caplaughing

arma mea speciala fiind glumele mele

si incerc sa o scot pe ea in evidenta cu chestii suptiri
sa nu bata la ochi

adica:

ii faci niste complimente
dar ai grija sa fie adevarul despre ea,
ca altfel iti daa flash

complimente de genu:

iti sta bine rochia,

parul tau este frumos

stii fetelor le place sa fie divinizatelaughing

daca esti tare in papagal(in gura)

iti cad singure

vei vedea cum se apropie de tine

| feefeee a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa dai mai multe detalii pentru ca pentru fiecare fata e ceva diferit,in functie de varsta,mod de gandire, tipul de relatie pe care o ai cu ea, etc

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai spune-i niste complimente(nu din astea cu pisi,sexy etc,) incercati sa vorbiti, glumeste cu ea, apropiete de ia si cand simti momentul potrivit abordeazo si spune-i daca vrea sa fie prietena ta.