| ruficape a întrebat:

Ce fel de persoana trebuie sa fii ca sa atragi atentia unei fete?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică n-ai atras atenția niciuneia? Mă mir, cu asemenea dotare ca in poza de profil...

| Lioana a răspuns:

La prima vedere atrage aspectul fizic dar ca sa pastrezi interesul fetei si in continuare trebuie sa dovedesti si ca ai ceva in cap. Daca fata e materialista cred ca trebuie sa o impresionezi si prin ceea ce ai tu.
Fiecare fata are standardele ei. Nu exista o reteta valabila pentru toate fetele. Daca te intereseaza o fata nume, incearca sa o cunosti mai bine si sa afli ce preferinte are.