| Fallen a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca vad eu o fata in parc de exemplu cum sa incep vorba ce sa-i spun, ce cuvinte ca pe viitor sa ma placa, ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Hey amigos, chiar nu stii ce sa ii spui? Spune asa : " vrei sa ne cunoastem mai bine, vin-o cu mine la o cofetarie sa discutam mai serios despre relatia noastra" sau " Crezi ca esti compatibila cu mine?"," Vrei sa fi altaturi de mine toata viata?" Sunt obosit, mai tarziu. Noroc sa ai!

2 răspunsuri:
| aangelia a răspuns:

Da si mie id tau sa ne mai cunoastem tongue
nu ti l cer eu laughing

| cristal_7578 a răspuns:

Daca o cunosti vorbeste normal cu ea, fi natural, daca te va place... te va place asa cum esti