| rusis a întrebat:

Spuneti-mi va rog la 14 ani e normal ca organul genital sa fie de 15 cm

Răspuns Câştigător
| XBlackShadowX a răspuns:

Da organul genital poate atinge pana la 16 cm la 14 ani si la 18 pana la 20 cm. funda?

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Pari neliniştit, asă că o să-ţi spun că nu, nu e normal.

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca e in erectie de 15 cm e normal.
Sper ca te'am ajutat. O seara buna!

| Wehes a răspuns:

rolling on the floor)) Te transformi, pustiule smug

| GoBackInFuture a răspuns:

Da, e foarte normal.

| haisanu a răspuns:

Mai baiete, stiu sigur ca nu e prea normal "sa ti-o masori"winking Ai probleme:*

| rusis explică (pentru haisanu):

Toti baietii si-o masoara daca nai stiut

| Wehes a răspuns (pentru rusis):

Vorbeste in numele tau, amice happy smug

| haisanu a răspuns (pentru rusis):

Nu prea credwinking De fapt, pot sa pun pariu k nu e asa.

| PiticuPorno a răspuns:

Draga scumpule.la dracu ce mare e 1 nu e asa mare problema mai nasol e ca daca ti se scoala e nasol rau 2 iubireee fetele o sa te iubeasca o sa fii asa de buuun la paaaat 3 problema mare daca nu gasesti prezervative pe masura iar e nasol da iti pui o punga una de vreun litru ca sa fii sigur ca incape 4 ai grija de darul tau inconfundavil fetele or sa vrea sa tio manance asa ca ...bafta piciulewinking