| PONCEVAD a întrebat:

Stiu ca pare stupid dar va rog spuneti-mi ce gust are organul genital feminin daca il lingi?

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Depinde de alimentatie, daca e fumatoare sau nu si de ziua ciclului menstrual in care se afla.
In principiu, difera de la dulceag la amar.

| ascovit a răspuns:

Nu inteleg de ce ai primit asemenea rasunsuri, avand in vedere ca intrebare nu este una stupida, ci, interesanta as spune, si pe al carui subiect, s-a discutat foarte mult, cnu de mult am dat de niste site-uri, asa ca, decat sa dau un copy paste, mai bine iti dau linkurile la aceasta intrebare, care spuneu, poate fi educativa atat din punct de vedere sexual, cat si din punct de vedere al autocunoasterii al vaginului:
http://www.sexgen.ro/hot/ce-gust-are-interiorul-vaginului-5823858

http://www.libertatea.ro/......29101.html

O seara buna!

| Klepto a răspuns:

Gust de bumbac din Babilonia, matase din Egipt si de pui.
Ca sa te scutesc de inca o intrebare iti spun ca urina de fata are gust de aur topit importat direct din El Dorado.

| BRG a răspuns:

Măgar ce ești, violent și lipsit de mînere.

| Phutui a răspuns:

Wa in primul rand daca e curata, te intreb ce gust are pielea?laughingsi cand se excita, vezi tuwinking

| nicaruaga a răspuns:

Are gust de finetti, de asta i-am mancat p***a prietenei, si pe ea am ingropat-o in gradina

| andrei88u a răspuns:

De dulce rumena cireasa laughing)) cum poti sa intrebi asa ceva?

| Marius_5815 a răspuns:

De sarmale

| Anya_1437 a răspuns:

PONCEVAD...vad ca nimeni nu vrea sa iti raspunda...organul genital al femeii sau mai bine zis excretia femeii are gust a ce a mancat ea in ziua aceea. Funda?

| Monoportocalioză a răspuns:

Are gust de tzuica flambata!
BAFTA! *robotzel prost*

| swee1love a răspuns:

Ii cea mai stupida intrebare.asta e un site d socializare nu de fanteziile tale.caute pe net si ai sa vezi dar nu mai pune intrebari de astea tampite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***...bha esti fraier sau e mata proasta ca tea nascut? cum dq intrbi asa ceva...Doaaaamneeee dai o palma sa nu-i dau eu 5

| madistrez a răspuns:

"finetti","sarmale", fiecare ce isi imagineaza laughing

| Lori10frumushica10 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi winking

| dia_4576 a răspuns:

Depinde de alimentatie in principal...fiecare fata are "gustul "ei unic special si mirosul care ii inebuneste pe baieti.