| mircea1995 a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, niste subiecte de vorbit cu o fata.

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Incearca sa afli ce pasiuni are, unde invata. Intreab-o de muzica si filme preferate. Iti garantez ca odata inceput un subiect poti aprofunda de uiti cum trec orele. Intreab-o cam ce o atrage la un baiat si dupa aceea tu poti completa vei vedea e chiar foarte usor.Bafta multa

6 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

-Despre voi 2 :X
-Despre cum a parcurs ziua respectiva
-Despre prieteni
-Despre Sarbatori
-Despre fostele ei relatii(cred ca merita sa-i stii trecutu')
-Despre ce jocuri, activitati mai are
-Despre familia sa
-Un adevar si provocare
-Despre animalul ei(ex : CE mai face catelul tau"Numele")
-Despre orice crezi tu ca ar interesa`o

| lexzor a răspuns (pentru Đϋffγ):

Daca o sa o intrebi de fostele ei relatii nu o sa mai aibe treaba cu tine laughing)

| Mayar a răspuns:

Actrite, actori, filme, genuri de filme, genuri de muzica, Ce pantofi ii plac de la leonardo. Telefoane mobile, ce a visat noaptea trecuta, despre bijuterii. Ce animale de companie ii plac. ce filme a vazut in ultima vreme. daca ii place un film care tie ti s-a parut interesant. etc.etc.etc

| mircea1995 explică (pentru Mayar):

Nu cred ca este genul in care sa o intreb de bijuterii si prostii sau acum ce sa zic incercam happy big grin