| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Imi spuneti si mie niste subiecte de vorbit cu o femeie? Si daca se poate ce le deranjeaza, ce le supara si ce subiecte nu suporta fetele big grin Promit ca de data asta dau fundawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce le supara? Discutii despre sex la prima intalnire, apropouri legate de asta, gesturi nepotrivite, DACA e o tipa ok. Le place sa fie ascultate, complimentate (incearca sa fii sincer. Nu zi orice aiurea numai sa sune bine). Vezi in ce directie "vireaza" ea discutia si mergi pe "firul" ei. E mai usor asa.