| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog si mie ce inseamna cand o fata la primele intilniri se saruta totul e ok, iar mai apoi nu cedeaza nu se saruta trage maina cand vreau sa eu apuc.ma irita asta am impresia ca am so trimat odata...desi imi place foarte tare, i-am spus acum la ultima intilnire ca vreau ceva serios, la ce sa ma astept? acest comportament de fapt ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Lohmann a răspuns:

Sa te astepti la ce e mai rau! Presat atat de dorinta cat si de transformarea unui succes intr-un esec vei insista, poate chiar vei exagera... si din cauza asta mor f multe relatii. Retrage-te! Asteapta primele reactii. Daca vine spre tine, primeste-o temperat, nu i te arunca la picioare. Daca nu, zboara pe alta creanga ca s-ar putea sa ti se infecteze rana, si la cat te vad de tanar...

12 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Ca poate ea nu vrea o relatzie. sau poate se lasa greu

| GdX a răspuns:

Du-te mai intai si invata limba romana si apoi intoarce-te si pune intrebare din nou.

| aangelia a răspuns:

La primele intalniri poate nu stia cum esti. si a zis sa nu te faca sa te simti prost, asa ca a continuat... apoi. thinking
parerea mea
sau poate nu simte nimic pentru tine. e cu altcineva.

| Sweet00gum a răspuns:

Inseamna ca s-a saturat de tine, sau ca face pe... fitoasa

| roxy_2350 a răspuns:

Fata e tare nehotarata. ori nu stie ce vrea, si azi e alba, maine neagra, ori nu stiu ce e cu ea. incearca sa vorbesti calm cu ea ca poate i s`a intamplat ceva si nu stie cum sa iti spuna. sau poate nu isi doreste o relatie de lunga durata, ci numai o aventura. Discuta cu ea si explica`i ce iti doresti, dar las`o si pe ea sa iti spuna ce vrea de la tine.

| tyly a răspuns:

Eu ma comport asa imediat dupa ce iubitul meu m-a suparat cu ceva ...pentru ca nu mai am chef de lucruri dragastoase sitrebuie sa ma linistesc. Deci asta ar pute fi un motiv- sa-i fi spus sau sa fi facut putin mai inainte de gesturile ei ceva care sa o supere. Posibil, dar la fel de bine pot fi si alte motive.

| Anonimul8297 a răspuns:

Ce romana bazata ai in tinelaughing

| bestia a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa o iei mai incet, fara verdicte gen "vreau o relatie serioasa", mai ales dupa primele intalniri. Nu de alta, dar desi se spune altceva, si femeile au instincte vanatoresti. O "prada" care cedeaza imediat este clasificata ca fiind disperata. Iar cand un barbat este disperat, tipa se gandeste ca "ori eu, ori alta, i-ar fi tot una", ceea ce nu este bine. Comunica cu ea, da-i de inteles ca iti doresti ceva serios, dar pana ajungi sa o cunosti intr-adevar si sa ataci punctele potrivite, impune-ti niste limite.

| Any_1345 a răspuns:

Ce sati zic poate esti prea bun cu ea fii si tu mai sever poate i-ar placea sa fii mai rau, dar daca va fi asa in continuare trimetio dracului.

| smileysmiley a răspuns:

N`am inteles nimic! Crede`ma! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate are pe altu sad

| hectobait a răspuns:

Inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tine, deci fara "linguiala" si alte chestii.