| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt alexandru am 17 ani, anul trecut am trecut din gimnaziu la liceu, in acelasi oras, la liceu am fost surprins de cat de multe persoane am cunoscut si cati prieteni noi mi-am facut.printre ei si o domnisoara de virsta mea din clasa paralela, mi-a facut cunostintza cu ea unul din noii mei colegi, asa intimplator! la inceput am vorbit foarte deschis si vorbeam cu ea ca si cum o stiam... apoi nu stiu ce s-a intimplat ca paca nu indrazneam sa-i vorbesc, vorbeam acasa pe net foarte mult, la scoala doar (-salut,-salut) deja eu observam asta si ma puneam pe ganduri, decate ori ieseam cu prietenii si era si ea, vorbeam parca retras si ca si cum ma temeam, cum luam un pahar doua eram cel mai original big grin, deci... din septembrie pina in iulie eu am avut doua prietene si ea 3 prieteni( desi ne placeam si mereu eram gelosi unu pe altu), acum iata ca am scos-o la intilnire, m-am dus cu floare ca un gentelmen, prima oara in viatz amea cand m-am dus la o fata cu floare, prima intilnire tot ok, a doua si mai ok, iar cu floare.neam si sarutat, super, inca cateva intilniri. apoi a plecat la hodina pe cateva zile, cand a venit, prima zi cand am sunato a spus ca nu poate sa iasa ca pleaca la o prietena, apoi a doua zi la fel insa am intrebat-o unde si a spus ca iese in oras cu ea intr-un lokal ca avea o zi de nastere paremise, eu zic, ok vin acolo ai sa iesi, a iesit, am stat am diskutat mi-a povesit de vacanta, insa se purta foarte straniu in comparatzie cu primele intilniri, tragea maina cand doream sa eu iau, nu ceda, nu se lasa sarutata simteam ca imi kadeau nervii doream s-o intreb dar ma gandeam poate comportamentul acesta are un mesajul si eu nu il inteleg! ce poate fi? o stiu de un an am abia cam o luna de cand ies cu ea. i-am spus ca vreau ceva serios tot in seara asta cand ea se comporta straniu, mi-a zis ca trebuie sa se gandeasca reamintesc primele intilniri am sarutato kit am vrut, ce inseamna acest comportament? la ceraspuns sa ma astept de la ea?

2 răspunsuri:
| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Se crie gentelman!

| Anonimul8297 a răspuns:

Iti dau un raspuns: "Femei"
Astea sunt ele, femei, de aceea, iti spun eu, nu renunta niciodata la un prieten pentru o fata. NICIODATA. Pentru ca sunt foarte schimbat-oare si profitoare.
Si inca ceva, nu te atasa(sau prefa-te ca nu e asa) foarte tare de ele(ea) doar daca simti ca si ea este foarte atasata de tine.