| angelina_2665 a întrebat:

Spuneti-mi vreo dieta sa slabesc cu vreo 7-8 kg timp de o luna? (joc volei de 3 ori pe saptamana)daca va va ajuta! astept raspunsuri imi trebuie urgent! dau funda pentru cea mai buna dieta! mersi anticipat

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

In primul rand cati ani ai? si nu tine diete drastice ca o sa se imbolnavesti mai rau. cel mai important este sportul, pe cat posibil evita dulciurile in exces(2-3 patratele de ciocolata neagra pe zi),multe fructe(mere),evita bauturile carbo, prajeli si mancarea d la MC sau etc, bea 2 l de apa pe zi,si cel mai important! nu te infometa ca are efect advers, adica te vei ingrasa. cauta pe youtube filmulete cu exercitii care topesc grasimile(gen slim, fit) bafta!

| SaNdYy a răspuns:

Petru a slabi iti trebuie sport in fiecare zi nu doar odata la o saptamana si trebuie sa mananci mai sanatos sa lasi dulcurile si sa incerci sa eviti manacare nesanatoasa.Baftakiss!