| BomBonela a întrebat:

Spuneti niste dezmierdari pentru iubit.

Răspuns Câştigător
| Satisfaction a răspuns:

putzic, puiuk, bubu, nanel, tzooopik, bubunel, bombonel, mda...nu prea am inspiratie acuma...totul vine de la sine si de la cat de mult va iubiti

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ia toate numele de animalute la rand si baga-le o suixare diminutivala
iubi, iubitu, bebe, si alte dulcegarii din-astea
huh

| Ana a răspuns:

Iubitul meu, iubitelul meu, pui, iubi, sufletel

| raine a răspuns:

Ce desmierdare ar fi nai presus de Dragostea ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pufii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufuletz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bombonel, MikutZu, My Love, IubitZelu, mai stiu eu. cam ceva din astea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aurash, zaytsik, skumpitzelu, uslutezu meu, dulsheata, etk.cam atitea pina ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ScumpiQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ma mai rid de toate dezmierdarile astealaughing sunt frumoase dar in acelasi timp hazliibig grinbig grin:laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiutzu, zayQa, amoree, printzul meu, bombonika mea, ingeras, iubi, puppy, angel, si cam aceste dezmiedari le folosesc adesea

| sandu_6283 a răspuns:

Bbibi

| Юля_Проценко_1994 a răspuns:

Scumpete...Dulcika...Pupicel..Guritza..asa imi alint prietena!

| Ceban_Mariana_1990 a răspuns:

Cacaciosul meu, burdanosul meu, iubitzelul meu, bombonelul meu, iubirea mea, frumosul meu big grin ceva de genul tongue ni asa ne dezmierdam, fara gluma, chiar e amuzant...