| Dearscorpion a întrebat:

Spuneti o surpriza placuta pentru iubit!

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu ai 16 ani, el cât are? Tu crezi că eu îl cunosc, atât de bine pe băiatul ăla, ca să îți pot da un sfat, realmente util? Ce poate fi plăcut pentru unul, nu este exclus, să fie neplăcut, pentru altul.

| Arthur a răspuns:

Bună iubii, am cam rămas gravidă...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai sa-ti zic ceva care i-ar place oricarui tiplaughing)).sa il chemi la tine acasa ...sa iti arate ceva la pc de exlaughing si cand vine u sa te prefaci ca iesi de la dus cu prosopul pe tine si cand il vezi sa te faci ca iti scapalaughing o sa ii placa sincerrolling on the floor