| AndradaPisica a întrebat:

Buna TPU eu sunt Andrada Ghileria si am 22 de ani,am un iubit cu care urmeaza sa ma casatoresc maine si am emotii mai ales ca a spus ca are o surpriza pentru mine,trec la subiect,puteti sa-mi spuneti ce ar putea sa imi faca ca surpriza? mi-a dat un indiciu, nu este un lucru ( obiect )

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabi o declaratie foarte frumoasa de dragoste, sau vreo melodie speciala pentru voi, sau sa-ti cante ceva. Nu stiu, nu vad de ce ai vrea sa stai sa te gandesti in loc sa te bucuri maine de surpriza.
Casa de piatra!

| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii o calatorie in luna de miere!
Dar...du-te de te culca ca maine ai o zi MARE!

Din toata inima iti doresc sa FII FERICITA pana la adanci batraneti, alaturi de barbatul de care te-ai indragostit!
Felicitari si ...CASA de PIATRA!

PS Nu mai interoga pe toata lumea, ca strici supriza!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca e surpriza, e surpriza!
Bucura-te de ea, nu mai are niciun farmec daca stii dinainte!

| minrest a răspuns:

Vad doua posibilitati. 1. A pregatit ceva ce crede ca iti va place, o formatie de muzica, un actor, o persoana la care nu te astepti, o melodie, etc. Pregateste-te SI pentru eventualitatea ca nu iti va place ce a pregatit el, ca sa pornesti cu dreptul in casnicie trebuie sa pari coplesita de incantare oricum. 2. Nu va veni la starea civila.

| danay72 a răspuns:

Nu te mai gândi, așteaptă și vei vedea. Dacă te gândești poți sa iți faci unele speranțe și dacă nu e cum îți dorești, poți fi dezamăgită. Oricum, îți doresc sa fii fericita și sa va bucurați. Nu uita în căsnicie iubirea nu se termina niciodată.

| BlackRose03 a răspuns:

Pai...poate o sa iti faci asteptari prea mari gandindu-te la ceea ce iti va oferi si nu vei fi multumita.Dar daca vrei sa stii, bine.Ar putea sa iti scrie o poezie de dragoste, sa te duca intr-un loc special unde sa fiti doar voi doi, sa aduca la nunta o persoana draga tie despre care credeai ca nu are posibilitatea sa vina sau sa iti ofere un concert cu trupa/cantaretul tau preferat. Poate o dedicatie?
Nu trebuie sa ai emotii.Traieste momentul!
Va doresc o casnicie fericita, din toata inima! :3

| LolaMona a răspuns:

Dece trebuie sa iti spui numele