| anonim_4396 a întrebat:

Stai in parc pe banca. O tipa frumoasa se aseaza langa tine. Ce faci?
1. Te bagi in seama cu ea
2.Te faci ca nu o observi
3. Te ridici de pe banca si pleci
4.Dai mancare la porumbei

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai stau putin sa vad cum ii miroase parfumul apoi daca casc de vreo 2 ori plec sa ma culc.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu unul as sta sa vad daca se uita la mine sau daca incearca sa se apropie.
Daca cred eu ca e interesata, atunci nu am nimic de pierdut, vorbesc cu ea.
Daca vad ca nu ma baga in seama, asta e, o dureau doar picioarele laughing.

| Ekcstsy a răspuns:

Daca mai erau alte banci libere prin parc, e logic de ce s-a asezat langa mine. Raspuns final 5 o invit la o cafea/suc/inghetata/bere

| 5a a răspuns:

| Banncoti a răspuns:

Eu as face 1, ce ai de pierdut!?winkingsmug