| Tzucu a întrebat:

Statusuri frumoase stie cineva, sa mi le scrie
dau funda
mersi :*

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Copilu`. Mai mult decat florile, iubesc pamantul, te iubsk mai mult decat`ma ub` eu p mine:X

"Cu Femeia nuh Te pune`... t0T` pe priMu loc ramane:X:X "

""Pentru tarfa ce`o iubesti faci crima si talharie.Si...apoi mori in puscarie.Ma lasi sa mor de dor si tarfa sa ti`o omor.winking""

"N-am nevoie de educatie corecta, sfaturi sau tinuta decenta.Criticile sau barfele spuse de un ratat pentru mine`s de kkat!"

"Tot ce`am facut eu, lumea s`a mirat... s-a luat dupa mine si m`a copiat.oh go on"

"Din Spate. Din Lateral. Corpul Meu. E CrimiNallove struck"

"[ Numai zic nimic.inkei Aici ca Doare.de'ar fi sa Curga Lacrimi.Sa Kurga ale tale!]

":* Baietii ma Cred FitSsoasa... Dar La Fete Le Dau ClaSsa love struck *:

""Te'ai indragostit de o scumpa domnisoara, dar ea nu te vrea.iti face viata amara! Inconjurata de minciuna.viata mi se pare o gluma, nu vreau sa sufar.prefer sa mint.sa nu arat ce simt! laughing""

"[ Sa taci cand vorbesc eu! Nu imi place sa minti cat timp mint si eu! Nu-mi place sa imi spui pa! Asta e replica mea! ]""

"Daca u pleci?! Eu Qui Raman?! nu am durerea qui sa-i spun :X!"

"[ Park`ar Fi Q mine. Din Acelashi saNge.Ptr mine PlanGe.love struck]

"Hai uita`te la mine ca mereu imi merge binee. hai uita`te incoace. nu`s figuri de la dior, nici arfe 0riginale, ci doar fite mondiale" love struck

"Zi de zi ajung sa ma gandesc Sa ma intreb daca il. mai iubesc. happy"

"Am in ochi venin...eu si numai eu ma laud cu al tau chinbatting eyelashes"

""Spun ca nu mi`e dor. sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok.cand de fapt nu`mi e usor" love struck

"Am ales nu vb frumos pana la final te intorc pe dos avertisment e un compliment vreau atitudine la tine in comportamentwinking"

"Zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul lor minunat. Dar nici azi nu s`a inventat un baiat care sa merite tot ce au ele de dat happy

"Jocul de-a fericirea e scurt. Ar fi pacat sa nu participi!"

"Si…plangem, in brate ne strangem si iertam, Suflete frangem si plecam."

"Prea multi vad viata in alb-negru, putini o vad in culori."

"Astazi cazi, te ridici, maine-ti trece, Iti amintesc ca unde-s 2 puterea creste, Ca impreuna trecem peste tot, Ca o prietenie trece si prin foc" love struck

"Destinul e pervers. ma fenteaza tot mai des. ma intreb oare ce nu a mers sad?! "

"love struck happy nu sunt perfecta. si nici nu pretind a fi. nu cercesesc complimente ...nu fac promisiuni de care stiu ca nu ma tin... nu caut idealul iubirii inexistente. nu cer zambete false."

"Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart dar nu se uita!"

"Vreau decat sa ma askulti! nu pot sta cu gandu ca ma uiti! happy "

"Viatsaa e ca o scena ca o lupta in arena si stii. cand cortina va cadea vei avea ce regreta happy"

"Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea love struck"

"Mintile ilustrate discuta idei, inteligentele medii dicuta evenimente, iar mintile reduse discuta pe altii happy"

"Am citit de mult intr-o poveste si pe atunci eram doar doi copii spunea ca unde dragoste nu este nimic nu poate fii! love struck"

"Sunt o gramada care are vrea sa ma traga`n jos happy dar atunci cand incearca le iese exact p dos happy love struck!"

"Imi place cum ma privesti, imi place cand imi zambesti. imi place la nebunie cand bati apropouri ca ma iubesti! happy love struck"

"Te-ndrepti spre mine cu pasi marunti. Cu totul vrei sa ma ascunzi. Sopteste-mi la ureche ca va fi bine. Sopteste-mi la ureche ma ai pe mine! love struck"

"Te caut... printre nori de catifea. Te caut... prin mirosul din mana mea love struck"

"Mereu ne dorim sa atingem perfectiunea dar nu intotdeauna gustul ei e tocmai bun.asa ca ai grija ce-ti doresti si spera la mai bine mereu ca viata e doar o parte din noi happy""

"Multi imi gasesc defecte, impresii in cap`, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat!"

"Razand si glumind treci mai usor de clipele care te dor happyZAMBESTE, distreaza`te din plin si glumeste love struck ZAMBESTE caci timpul trece si te`ncetinestewinking"

""Aii. spune'mi ca ai. Iubire sa'mi dai! As vrea sa cred vraja ta. dar tot ce'mi spui e Bla BLa BLa.laughing""

1 răspuns:
| Seniorithabebi a răspuns:

:X : si te-as cauta daca asi afla pe ce drum ai plecata
cum e posibil ca simpla ta prezenta, creaza dependenta
T. P. C. ( tutunul bucuria copilului )
Nici cand nu a crezut. La inceput. Ca va iubi atat de mult!
Degeaba pleci acum. Mai bine lasa. Degeaba regreti. Zi de zi ii cazi in plasa
Distragi pe oricine cu zambetul tau fals. E acelasi ca si in prima zi cand eu am zis " Pa! Te las
şi da. Mai am acelaşi vis. Da' oare iti mai pasa?
E ciudat. Cum oare... o secunda fara el te doare
Dar tot mai am macar un gand bun pentru tine
nu mă lăsa să plâng, ci dă-mi măcar 3 motive să râd
ştiu că te'ai săturat s'auzi mereu : - îmi pare rău, n'o să mai fac

Funda big grinbig grin