| B3B3LuShA_8010 a întrebat:

Cine stie sa imi scrie ceva statusuri frumoase...plss:*:*

5 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Razi si toata lumea rade cu tine; carteste si vei ramane singur.

Cuvantul soare in cuvantul cer apune.

Daca se inaltura dragostea si bunatatea, toata bucuria dispare!

Femeia indragostita rareori iti cere cont de ceea ce faci ,dar intotdeauna te chinuie pentru cea mai mica vorba ce-o scoti din gura.

Imi adresa zambetul lui strengar, oprindu-mi respiratia si inima. Nu-mi puteam imagina ca un inger poate fi mai frumos. Nu era nimic la el care sa poata fi imbunatatit.

Un prieten adevarat te ia de mana...si iti atinge inima!

Frumusetea...e un dar atat de mare , ca poate tine loc de toate celelalte si cand o ai, nu vad sa mai existe ceva , care poate sa te necajeasca!

Frumusetea nu astampara foamea.

Cati oameni sunt intr-un om ? Tot atatia cate stele sunt cuprinse intr-o picatura de roua sub cerul cel limpede al noptii.

:*

| catalin94 a răspuns:

O fata poate ierta un baiat care incearca sa o agatze... dar niciodata un baiat care a ratat sansa asta.
Eternal love lasts 3 months.

| ZuZu_1363 a răspuns:

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
• Cel mai jucat joc de razboi este messu’…e un joc simplu tu dai buzz si eu ignore…
• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi…
• Gelozia nu e lipsa de incredere e frica de a pierde pe cine iubesti…
• Pe cate usi gasesti scris "femei"? si cand intri sunt doar wc-uri…
• Femeia e ca o masina de spalat, o bagi la spalat si te-a uitat…
• Daca femeile ar fi destepte pamantul s-ar opri si arsi de soare am fi…
• Floare verde de lalea nu da Buzz ca dai de belea…
• Trista-i viata
fara tine dar mai trista e cu tine…
• Cupidon a ramas fara sageti…te rog sa-mi inapoiezi sageata ce am lasat-o in inima
ta deoarece am stricat-o degeaba.
• Mos Craciun cauta reni noi…BUZZ daca esti disponibil…
• Bate si ti se va deschide… proces penal!
• Singurul mod de a va face calculatoarele
sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
• Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
• Vorba multa……. saracia omului…
• Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data? A iesit soarele sau doar ai zambit? fundita cevasmugsmug

| ZuZu_1363 a răspuns:

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *