| Alessiaioana a întrebat:

Cine stie statusuri frumoase?

1 răspuns:
| Nynush a răspuns:

Viseaza ca si cum ai trai o vesnicie
Traieste ca si cum ai muri maine...

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt. iar daca nu-ti convine nu ma plang

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departeee.` :-X

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând. Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

Ochii mei de nu mai vor să te privească. E vina ta că i`ai făcut să te urască!

Mi-e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi-e dor sa numar secundele un pic cate un pic

Parcă toamna mi-a mai furat ceva. Zâmbetul de a te avea. şi de a avea tot ce aveam cândva.