| kiduuuuuu a întrebat:

Steroizii, ai vrun efect in cresterea penisului? Care? happy

Răspuns Câştigător
| bogz a răspuns:

Impotenta

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei nu au efecte. Pot stopa cresterea penisului daca sunt luati inainte de 19 ani. Determina foarte des impotenta si micsorarea consecutiva a pensiului dupa ani de impotenta. Cand iei steroizi trebuie sa fii foarte convins ca renunti la ganduri despre virilitate

| corbulalbrosu a răspuns:

La toti cei care practica bodybuildingul vei observa ca practic le lipseste barbatia. Dupa tine care poate fi motivatia?

| mihai69 a răspuns:

Au un efect: creșterea... negativă!

| TimoTimo a răspuns:

Nuu, din contra, o sa scada si o sa devii impotent. Gandeste-te bine la ce vrei sa faci.