| TDGAMING a întrebat:

Masturbarea afecteaza cresterea penisului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Teoretic mastrbarea nu afecteaza cresterea penisului si nici alte functii ale acestuia.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu, stimuleaza cresterea penisului si stimuleaza cresterea IQ

| mihai69 a răspuns:

Desigur! al meu crește ori de câte ori pun mâna pe el să-l frec!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Oana92 a răspuns:

In niciun caz!

| aCek1ng a răspuns:

Depinde cat de tare tragi de el rolling on the floor Daca tragi ca disperatu il cam lungesti laughing

| DanielCD a răspuns:

Nu! iti e frica sa nu creasca prea mult?

| TDGAMING explică (pentru DanielCD):

Nu mi-e frica ca imi creste prea mult... Doar ca am auzit de la cineva ca daca o faci in exces nu iti mai creste.

| DanielCD a răspuns (pentru TDGAMING):

Ei vezi...aia ne baga in pamant "am auzit" de la cineva, cum ca cel cineva este atotstiutor, un reper enciclopedic; ideea este in felul urmator: daca te doare ceva, mergi la medic; daca ti se strica masina mergi la mecanic....nu invers! Bafta!