| ana_2556 a întrebat:

Stiati ca 30 % din "mamele" care isi abandoneaza copilul la nastere in maternitati sunt cu scoala generala neterminata?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Stiam ceva ceva. Insa nu ma asteptat ca procentul sa fie 30%. Insa in zilelle de astazi adolescentii isi incep viata sexuala mult prea devreme. O parea 30% putintel, insa pe mine ma sperie acest rpocent care parca vrea sa creasca si pestosorul de aur este cat pe ce sa ii indeplineasca dorinta.

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De ce aş fi surprinsă? Tot datorită faptului că şi-au bătut joc de propriul viitor au şi rămas însărcinate!

| ana_2556 explică:

@ CristinaCorporatrista Esti de-a dreptul trista fetito tongue

| unknow a răspuns:

Lafel si 80% din femeile care nu au job nu si-au terminat scoala generala!
si 50% din femeile batjocorite de barbati sunt la fel, inculte
si pese 50% din populatia romaniei nu cunoaste alfaberul si numerele!
si femeile sunt muult mai inculte decat barbatii pentru ca barbatii au de mici dreptul de a se duce la scoala, pa cand fetele, raman sa aiba `grija de casa`

e ingrozitor ce se intampla in romana! ar trebui sa luam masuri!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @ana! Sinceră să fiu nu cunoșteam procentul, dar nu mă mai miră nimic.
Să ai o zi cu zâmbet!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mda bun asa!

| adryana_6040 a răspuns:

Buna,nu ma mira procentul in ziua de azi fetele de 13 ani se gandesc la sex nu la scoala sau papusi.Am citit niste intrebari pe acest site la care am ramas fara raspuns.

| annkaa a răspuns:

Chiar nu stiam thinking