| alexuta124587haign a întrebat:

Stie careva de ce nu se ridica fanionul destul de tare.si cand e ridicat nu sta sad cand o iubesc pe o fata? happy

Răspuns Câştigător
| sandra2012 a răspuns:

Pai in cazul asta ori esti prea stresat, ori te gandesti la altceva in momentele alea ori pur si simplu fata nu te atrage. Ori te grabesti ori ai o problema de natura medicala si trebuie sa mergi la un medic.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai poate nu te excita de aceea!

| sandra2012 a răspuns:

Cred ca te referi la ce ma gandesc eu...adica zi lucrurilor pe nume, cand faci sex?