| Andraaaaaaa9292 a întrebat:

Stie cineva cat costa o operatie de otoplastie la o singură ureche vreau un pret aproximativ!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de dat un raspuns care sa fie atat precis cat si corect fiindca pretul interventiei depinde de foarte multi factori, printre care se poate aprecia ca principalul factor il reprezinta notorietatea medicului specialist si tariful practicat de acesta, renumele clinicii medicale, complexitatea operatiei, etc. Trebuie sa vorbesti in mod direct cu mai multi medici ORL-isti pentru a afla care sunt tarifele folosite de fiecare. Preturile practicate de mai multi medici sunt prezentate in urmatorul articol : https://www.estheticon.ro/preturi/otoplastie
Multa sanatate!