| djcosty_7523 a întrebat:

Stie cineva cine e bruneta din imaginea alaturata http://img690.imageshack.us/img690/7617/20090807carwashi ngslutn.jpg

Răspuns Câştigător
| stefangeles a răspuns:

Nu, dar eu unu nu as lua bani sa spal masini gol laughing) ii urez un carburator tare in locurile ei stramte laughing

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu
Da stiu ca e cam proaspat operata.Si-a pus silicoane de curandthinking

| gigiro a răspuns:

Nu stiu, nu-mi pare rau, pentru ca astfel de lucruri sunt de prost gust. Tate siliconate, aratate in public. Ce este altceva decat exhibitionism? Nu e la bar, nu e la mare.Sa inceapa toata lumea sa se dezbrace pe strada, la expozitii, in magazine?

| mihai72009 a răspuns:

Aia din fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mama lui Boc cu sigurantawinking

| djcosty_7523 explică:

Ar fii foarte tare sa se dezbrace pe strada, la expozitii, in magazine mai am de ce rade si dar nu cred ca o se se intample pacat.