| intrebaritpu1056 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa o conving pe iubita mea sa imi faca sex oral?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti dus cu pluta

| MarianWLF a răspuns:

Excit-o, fa-i tu primul, sau fa-i preludiu cu mana, atinge-o in zona vaginului si mangai-o, pe langa clit zona de la intrarea in vagin e foarte sensibila si provoaca placere, coboara si acolo. Ideea e sa fie in acea stare de excitatie, atunci poate ai sansa sa o convingi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ti-ar fi de real ajutor daca ati viziona impreuna filme porno, in care sunt prezentate scene de felatie si cunilitie.

| Sofer a răspuns:

Beți ceva pana se îmbată și apoi ușor o convingi.

| cristimihailov a răspuns:

Explica-i cat de multa placere ti-ar putea provoca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i tu primul.

| Dana2103 a răspuns:

De ce ar trebui sa convingi pe cineva sa faca ce vrei tu? Iti dai seama ca daca nu o face cu pasiune, o va face prost, nu?

| Valentina8 a răspuns:

Nu o convingi. Ii propui iar mai apoi ii respecti alegerea! Asa se procedeaza! E corect sa spui ceea ce iti doresti in pat si e si mai corect ca dupa sa respecti ceea ce doreste si ce nu doreste fata. Sunteti in 2, nu esti doar tu!

Cu o singură privire...la momentul potrivit.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Făi tu oral că atunci și ea va trebui să îți facă

| Rynocher a răspuns:

Bagi botu la savarina mult si bine, nu ai de ce sa te speri. Inveti, un sfat: Nu musti, nu dai ca gheolbanu, nu impingi din prima, ferm si usor ca si cand ai linge inghetata, doar ca inghetata este clitorisul(este sus si mic, daca ai norocu), bafta daca nici asa nu vrea alta my friend sau 50 de lei la fetite! pup si bafta

| Idketc a răspuns:

Ia-o la dus faceți sex acolo și o sa o și suga