| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce, dupa actul sexual, fata se simte balonata? straight face [mentionez ca erau protejati si baiatul nu a avut exaculareaon the phone

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este posibil ca, in timpul actului, si la schimbarea pozitiilor, sa intre aer in vagin si de aceea! Daca esti sigura ca nu ai altceva la stomac, sau din cauza mancarii, nu e mare lucru. Dar nici un control la medic nu ar strica!

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Incearca sa nu mai bagi fasole in tine ca sparta! Sexul si balonarea nu au nimic!

| Cosmin_Csi_1990 a răspuns:

Atunci ii recomand activia