| itdoesntmatter_3542 a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul da drumul nici dupa 2 min dupa actul sexual?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

A folosit prea mult manechinul si are bataturi la mana dreapta.

| Flav a răspuns:

@roby67 laughing nu, pe mine ma tine 2 minute jumate, aproape 3!

| catthshshshs a răspuns:

Acest lucru se explica prin faptul ca nu are antrenament in domeniu sau ca este foarte excitat si nu a mai putut rezista! Insa daca aceasta problema apare intr-o relatie de cativa ani sa zicem, sau baiatul are o viata sexuala activa si tot ce intampla asa ceva, de numeste ejaculare precoce.

| Roby67 a răspuns:

@Flav, o spui din propia experienta?winking

| Roby67 a răspuns:

@Flav, bravo ai trecut la faza a douawinking

| Roby67 a răspuns:

E cineva care nu ma place.
Cine esti dragalasu-le? Bau bau? Ai curajul si da-te pe fata, sa nu cumva sa cred ca esti o fantoma si sa-mi fie frica sa dorm; deci cine esti? Fii curajos! Nu numai din anonimat.

| emasweetgirl a răspuns:

Ejaculare precocetongue

| eduardd a răspuns:

Inseamna ca e foarte emotiv sau are o problema cu ejacularea precoce(se poate rezolva).

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Ejaculare prematura. Ce noroc pe tine. Zii sa se masturbeze singur acasa si sa se abtina cand ii vine de mai multe ori pana reuseste sa se controleze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e ne****, sau ca nu are prea mult antrenament, sau ii place prea mult tipa(foarte posibil sa urmeze un al doilea act sexual fara pauza e primul ).tongue nu-i logic? da m multe detalii daca nu e asa logic. poate e mai mult decat spui dar asa mi se pare la minte acocosului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama ejaculare precoce: Gasesti aici tehnici impotriva ejacularii precoce, natural: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html