| biaaaaa a întrebat:

Stie cineva de ce toate site-urile de muzica (gen youtube, trilulilu sau radio live...) se aud sacadat in Google Chrome?

5 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pentru ca google Chrome e varza.Cel mai bun e mozilla firefox si nu o zis numa eu, incearca si o sa vezi cai mult mia bun

| Silviuc69 a răspuns:

Conteaza si ce configuratie are calculatorul tau.

| biaaaaa explică (pentru Silviuc69):

E noua chestia asta. Ca pana acum o saptamana era totul ok.

| Silviuc69 a răspuns (pentru biaaaaa):

Dezinstaleaza-l,descarca ccleaner cureti registery, apoi la cleaner iidai o scanare
sau direct run cleaner siincerci sa il instlezi din nou.

| biaaaaa explică (pentru Silviuc69):

Ok, o sa incerc si varianta asta si te voi anunta daca s-a schimbat ceva. multumesc frumos.