| zeulzamolxe666 a întrebat:

Stim cu totii ca 90 la suta din femei practica sexul oral.intrebarea este; cum sa le convingem pe celelalte zece sa o faca, pentru a se integra si ele in societate?

18 răspunsuri:
| Soda1234567 a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva anume pentru a intra in societate. e cel mai prostesc lucru pe care l-am auzit.

evenso
| evenso a răspuns:

Dar te-ai gandit ca sunt barbati care aleg femeile ( alea 10 % ) care nu practica sex oral? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| zeulzamolxe666 explică (pentru evenso):

Da,barbatii gen becali, victor ciorbea, adrian nastase...

evenso
| evenso a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Asta tu nu ai de unde sa stii ce fac in dormitor, important e ca sunt si pentru ei sunt femeile care nu practica sex oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresesti. 90% Din femei recunosc ca fac sex oral, iar cealalta 10% parte NU recunoaste ca face sex oral.

| zeulzamolxe666 explică (pentru anonim_4396):

Am pus intrebarea sa vad si eu cum gandeste tpu.chiar nu ma intereseaza ce fac femeile, dar cred ca cel mai bun raspuns e al tau.zic sa le iubim pe toate ca ele ne urca si tot ele ne coboara!

| IloveME a răspuns (pentru evenso):

Foarte bine raspuns!

| relian a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Ba eu zic ca nu este nici cum spuitu nici cum spun altii.Omenii nu spun toti exact ce le place lor sa faca cu femeia sau cu barbatul in dormitor.Si intr-adevar sint femei pentru care nu doar sexul oral ci si sexul normal este strain de ele.Insa ele nu vin sa zica asta asa cum nici cele carora le place nu vin sa se laude ca le plasa sa o suga sau mai stiu eu ce. Iintrebarea ta nu stiu sincer de ce ai postat-o pentru ca nu stiu daca vei avea un rezultat real.Nici cei care se ocupa cu studiul acestui fapt nu stiu cit de aproape de realitate sint.Si ei spun ceva in baza a ceea ce oamenii lasa sa se vada sau zic.Insa cind esti intrebat poti spune multe, mai ales barbatii sa nu se faca de rusine mama mama ce se mai lauda.Deci rezultat pe TPU nu cred ca obtii ceva real sau cit de cit aproape de adevar.Si sint si barbati pentru acele femei pentru care sexul este strain.Am intilnit barbati care faceau sex odata la 6 luni daca ma crezi si spuneau ce e cu atita sex ca ce doar viata asta nu e doar sex.Asa ca femeile acele pot gasi barbati cu care pot fi compatiblie. Orice este posibil in sex si orice este normal.Ca urmare nu avem de ce sa integram si de ce atita vreme cit toti sintem normali.Numai bine

| janynefeaver a răspuns:

A se integra in societate? Ma tem, ca aici gresesti foarte mult. Decizia de a face sau nu sex oral, le apartine femeilor, iar daca ele refuza, asta nu inseamna ca nu se pot integra in societate, ci ca nu le place sa faca sex oral sau nu vor. Nu trebuie sa faci tot ceea ce fac ceilalti pentru a te integra in societate. Fiecare dintre noi suntem speciali in felul nostru.

Răspuns utilizator avertizat
| lolium a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti rasist?laughing. white and proud

| Azµre a răspuns:

Nu e nevoie de integrare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lolium):

Si antisemit.

| lolium a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar ala din poza e hitlerlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lolium):

Hitler pe steroizi. tongue xD

| nutzionutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu creierul spalat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nutzionutz):

Esti cumva cioara sau galbejit, ori evreu? happy