| ana17 a întrebat:

Stiti ca v-am spus eu ca am facut-o cu prietenul meu si dupa a devenit distant?

NE-am despartit... a zis ca e o greseala ce am facut si am ramas amici...foarte bunibig grin
Ce sa fac?straight face Sunt confuzastraight face Foarte confuzastraight face

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ramai asa-confuza, o sa-ti treaca.

| Alisa a răspuns:

Iti dai seama ca si-a batut joc si ca nu a apreciat ce aveai tu mai de pret plus iubirea ta pentru el. cum sa spuna ca e o greseala? nu ii este rusine? adica normal ca nu ii este, este doar un porc.

cel mai bine ar fi sa fi indiferenta, ca e clar ce a vrut de la tine, si a obtinut. pe viitor fii mai atenta. bafta.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

dupa ce si-a atins scopul si apoi s-a plictisit de tine... ce sa faci? sa uiti de el...sa-ti gasesti pe altcineva.
asta sa-ti fie invatatura de minte si pe viitor ai grija ce parteneri iti alegihee hee
bafta!

| Sara2 a răspuns:

Inca o victima in lista lui...

mira
| mira a răspuns:

Orienteaza-te spre o alta relatie si fii mai atenta.

| OanaG a răspuns:

Poate nu i-a placut cum te-ai desfasurat pe timpul actului sexualhappy

Toti sunt profitori, ti-o trage si la alta laughing

| cucu a răspuns:

Ce mai vrei? te-a vrut, te-a avut, te-a lasat.impacate cu gandul ca s`a folosit de tine. mergi mai departe vei intalniii pe cineva care sa te merite pana la urma.eu am patit aceeasi chestie cu o fata. deci se poate si invers. chilu meu cine mai intelege oameniii

| Andreeagen a răspuns:

Ai cazut si u in plasa ca multe altele.
Sta cu tine lugu lugu lugu lugu pana cand faceti sex dupa sti cred ca a fost o greseala...

Cam asta a fost tot sper ca te'am lamurit macar un pic

| mary_5801 a răspuns:

Incearca sa nu-i mai dai asa mare atentie.si daca ai flirta cu vreun prieten comun ar fi bine ca l-ai rani in egoul lui de mitocan care e.cocheteaza si tu cu altii.sa vada ce a pierdut.aranjeaza-te mult mai frumos ca in inainte.sunt sigura ca esto o fata frmoasa, dar ca sa-l provoci trebuie sa devii sexy si inaccesibila pentru el chiar daca te-a avut. o sa te mai vrea dar tu trebuie sa il faci sa fiarba sangele in el.

| zuzulici a răspuns:

Wow... adic o fo yubytor ca u inainte si dupa distant, inseamna ca e un nesimntit care vroia sa te bage in patul lui si atat, si ma scuzi ca il fac nesimntit dar asa toti la inceput draguti si iubitori si dupa ce te baga in patul lor nu dau un leu pe u, hmm. tipic masculin. Stii stai linistita ca baieti mai sunt, si ar trebui sa te distantezi de el sincer, nu merita prietenia ta:*:*

| betty17 a răspuns:

Te vroia doar sa isi satisfaca propiile placeri...este foarte simplubig grin asta e realitatea, foarte urat din partea luisadeh...vei trece peste!winking

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine. am o intrebare. de cat timp erai cu el?

| giuseppe a răspuns:

Depinde si de cat timp ati fost prieteni oricum nu trebuia sa reactioneze in felul acesta ignora-l si ai sa vezi ca o sa se intereseze altfel de persoana ta iar daca nu stai linistita oricum nu ai pierdut nimic.Nu te gandi ca nu ai avut experienta sau altceva de genul astea sunt prosti!