| cristi2415151 a întrebat:

Stiti ceva pastile pentru intarirea oaselor, incheieturilor? am nevoie pentru la sala le am foarte slabe
mersi frumos, funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aceasta intrebare se pune unui medic care sa-ti faca analize.Nu te juca cu asa ceva.

| Roll a răspuns:

Un supliment foarte bun:
http://suplimente.ro/......ersal.html
mai sunt si altele pe site: http://suplimente.ro/suplimente-pentru-articulatii/
oricum iti recomand sa ai grija cu articulatiile sa nu le fortezi prea tare. ele se dezvolta cel mai greu. chiar daca masa musculara iti va permite sa lucrezi cu greutati mult mai mari, articulatiile s-ar putea sa aiba de suferit daca nu sunt la fel de dezvoltate. asa ca lucreaza cu greutati mici si medii cu serii lungi :)

| Cosmin86 a răspuns:

E bine ce-au raspuns cei inaintea mea, adauga si CALCIU. E nr. 1 in intarirea oaselor. Branza, lapte ( incearca sa faci rost de la tara, daca nu poti ia din comert, dar nu lapte la cutie. ) + suplimente cu calciu ( gasesti in orice farmacie )