| cristi2415151 a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva pentru intarirea oaselor? ceva anume? si ceva pentru incheieturi, tip exercitii sau ceva, le am foarte slabe

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi lapte in tine (cate un pahar de dimineata) si folosesti o crema de la farmacie pentru articulatiile osoase, cu reteta medicului e mai ieftina.

| ionutzul31 a răspuns:

Te apuci si bei lapte...si cred ca ar functiona si pastilele alea de la farmacie cu calciu...alea efervescente

| shadow72 a răspuns:

Ii faci o laba zilnic lu pretenul tau sa vezi ce incheieturi puternice faci

| cristi2415151 explică:

Shadow acum stiu dc are mata incheieturile asa tarismug
pentru restul mersi frumoshappy

| shadow72 a răspuns (pentru cristi2415151):

Cu placere... sper ca ti-am fost de folos... daca chiar vrei sa ma jignesti fa-o decent