| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca baietii care au o doza mai mare de testosteron in ei au automat un succes mult mai mare la fete indiferent de aspectul lor fizic?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Animalele functioneaza in felul asta, Van Cheez, animalele!

| harciog a răspuns:

"Oamenii se iubesc ", un sentiment nobil care scotea poeti pe banda rulanta, animalutele fac sex.Eu cum sint harciog, iti poti da seama ca n-am atita minte sa urmaresc reactiile unora si altora.Sint mult mai simplu; imi vine fac sex, nu-mi vine sint violat.

| AdelaElena20 a răspuns:

Da e adevarat! De exemplu cand mergeam la lucru (sunt in Italia) ma atras enorm un barbat (mai mult mos) si nu realizam ce mi se intampla de fiecare data cand trecea pe langa mine sau beam o cafea.Pana cand am bagat de seama ca si folosea un parfum de agel gen! bleacs... mi-a ramas soc in mintea mea

| BraticeviciBogdan a răspuns:

Degeaba au testosteron in doza mai mare cum zici tu, daca nu sunt in stare sa poarte o conversatie cu o fata sau sunt prosti... nu este logic?

| BusinessPromoterRo a răspuns:

Salu VanCheez. Permite-mi sa iti raspund corect. Nu testosteronul atrage o domnisoara, ci atitudinea pe care o are baiatul/tanarul. Testosteronul nu are legatura cu idea de atractie ci este responsabil doar pentru anumite activitati de tip genetic.
Atitudinea se invata si se impune. Cu drag!

| stefanradu a răspuns:

Salut VanCheez,
Gasesti mai multe despre testosteron, si cum iti poti creste natural nivelul testosteronului din corp, aici:
http://hunkbody.ro/......ii-fizice/
spor!