| nely19 a întrebat:

Stiti cumva vreun remediu pentru cresterea parului?:*

Răspuns Câştigător
| xeleur a răspuns:

Un galbenus de ou, ulei de ricin, o fiola vitamina A si putin ulei de masline. Fundita?

4 răspunsuri:
| cretz a răspuns:

Nu stiu niciun remediu, dar tipul la care m-am tuns eu de curand a zis ca pentru ca parul sa-mi creasca mai repede si mai frumos trebuie sa ii tai din varfuri o data la 3 lunibig grin

| Deutza_5625 a răspuns:

Uleiul de ricin si stop chel sunt extra mega bune stiu pe pielea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da las-o moarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de baie te dai cu gaz( petrol) si il lasi 20 de min...sa nu exagerezi cu cantitateabig grin o sa te arda picbig grin