| AcadEL a întrebat:

Stiti de ceva zile visez persoana de care v-am tot povestit pe aici. Cine ma poate ajuta, sa-mi explice mai detaliat ce inseamna asta. fundita :*

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Mai cunosc povesti asemanatoare, un om a visat seara ca se duce la patiserie si cand iasa o femeie fara sa faca anumit i-a dat cu cotul in burta si a doua zi cand s-a dus exact asa s-a intamplat si era si persoana din vis acum sunt casatoriti si au 2 copii, ce stii poate o sa ti se intample ceva asemanator smug

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu inseamna nimic... de exemplu te gandesti la el cu pasiune/sentimente si automat ca il fisezi nu inseamna nimic doar ca uhm. te gandesti la el si este normal sa il visezi? de exemplu gandeste-te la altceva la fel cu pasiune adica ca si cum ti-ai dorii cu adevarat o sa visezi acel lucru-.- numa fi asa superstitioasa!

| PokeEdy a răspuns:

Eu cred ca in acel moment te gandesti la cineva sil visezi sau te-ai uitat la un film-funda?