| pinguin126_8793 a întrebat:

Stiti, imi place de o fata, si nu stiu cum sa-i spun asta, ma puteti ajuta? plz.

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Sfatul meu este sa iti faci curaj si sa ii spui in fata (sau cel putin pe mess). Daca iti vei pastra sentimentele doar pentru tine, vei regreta mai tarziu si indiferenta este cea care doare cel mai tare, mai ales cand vine din partea cuiva drag. Invit-o la un suc intr-o zi sau pur si simplu sa va plimbati in calitate de amici si spune-i ca o placi. Daca nu accepta din diferite motive nu trebuie sa te descurajezi. Poti sa ii spui la scoala intr-un colt mai retras sau poti sa o insotesti in drumul spre casa. Trebuie sa iei in considerare si varianta unui refuz, dar stii cum se spune: "Daca nu risti, nu castigi!". Si nu cred ca vrei sa stai toata viata gandindu-te la cum ar fi fost daca i-ai fi marturisit sentimentele. Bafta!kiss

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cu cuvintele tale laughing

| Fresh a răspuns:

Acum stim laughing

| Luts02 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o bagi mai mult in seama si sa te porti ffff frumos cu ea.Da si e o idee si cu condusul spre casa sau poate daca nu ai curaj asa sa ii spui direct ar trebui sa pornesti o discutie de dragoste si incet ai sa prinzi curaj sai ii spui.ai sa vezi