| Victoria_2010 a întrebat:

Ce statusuri de dragoste noi stiti?love struck

Funda

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata. unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata.

- E semn ca ceii ca mine au dat strigarea, ca pentru cei ca noi soarele rasare seara

-Te doare, desi nu simti nimic e greu de-nteles cum ieri radeai cu pofta, azi nici n-ai forta sa zambesti

-Uneori te trezesti ca vorbesti la trecut, amintiri ce pentru unii nu conteaza prea mult.

- Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?

-Totul trece dar nu totul se uita!

- uneori iti spune ca te vrea. uneori iti spune alceva uneori e mai bine asa. sa mergi mai departe sa lasi totul in urma ta.

- Pot zambi si fara tine!

-Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara!; x

- Te urasc pentru ca zambesti asa de frumos si. te urasc pentru ca mi-e dor de zambetul tau

-Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m`am schimbat. Dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat!

- Its' time for:"I don't care! " \:d/

- Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?

- Zambetul ei. nu-l poti uita nici daca vrei

- Zambeste frate si ia`o in brate, arata`i c`o iubesti si dai sperante.

- Sometimes hurts too much

-Mesajul meu trece de nori, se pierde`n univers. Pun suflet de cand am pus pe foaie primul vers.

-Uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe el sa te intunece

-Si va plange neincetat dorindu'si sa'l fi uitat, leganandu'i durerea o stea, o mangaie cu raza sa!

-Pentru a fi de neinlocuit, trebuie sa fii diferit!

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt

-Cand te-am cunoscut am intalnit ce-am vrut, un suflet ca al tau asteptam de mult.

-I'm not addicted? I'm just affraid of that voice that says:goodbye!

-Vreau sã fiu, tot ce tu iubesti

-Sa nu crezi ca nu`s in stare sa tin pasu cu tine, Sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba Eu nu sunt rea... Sunt doar ca tine!

-Daca apuci sa o cunosti.nu e asa cum zic multi prosti

-Invata'ma sa te pierd si dupa sa te am iar!

-Cand te`au doborat niste cuvinte, nu te lasa, mergi inainte!

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente!

-multi ma judeca dar nu stiu cum e viata mea. daca zambesc nu inseamna ca nu e grea!

-Certuri si impacarii deveneau chestii banale ca ne iubeam ca nebunii calcand orgoliu in picioare!

1 răspuns:
| Adolescentul a răspuns:

Dragostea adevarata se naste atunci cand iti gasesti sufletul pereche. Te
simti atrasa ca intr un vartej, care creste incontinuu, ametitor. Iubirea
este calatoria a doua suflete care se completeaza reciproc si care au
devenit unul.