| BestFlower a întrebat:

Stiu ca am mai pus odata intrebarea asta, dar as vrea sa imi raspundeti sincer la o intrebare. Imi place de un baiat mai mic decat mine cu un an (el a 8-a eu a 9-a), iar el are o prietena mai mica decat el cu un an, iar aceasta este putin cam enervanta, fitoasa (va puteti da seama ca e fitoasa dupa faptul ca e bogata). Mereu imi da impresia ca ma place : se uita in continuu la mine. Azi seara cand am iesit cu prietenii mei, era si el cu gasca lui cu rolele si ma salutat (pot spune ca e prima data cand ma saluta ) iar + de asta mi-a lasat nr lui de tel si id-ul. Ce sa fac? Ma place sau nu? Sa ii spun ce simt sau sa pun pe alt cineva? (nu imi spuneti ceva de genu : lasa totul de la sine, etc; ca dupa nu stiu daca sa mai actionez sau nu sad). Eu atat vreau doar sa stiu : daca sa ii spun ce simt sau sa pun pe cineva sa ii spuna (ma gandeam la cea mai buna prietena a mea), sau sa renut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine incearca sa flirtezi cu el pe mess. Pune-ti la status ceva gen : Poze Noi (pe hi5, sau facebook sau ce ai tu), si poate iti va da un buzz unde iti zice ce bine iti stawinking etc. In NICIUN caz nu pune pe altcineva sa ii spuna direct ca tu il placi. Deci raspunsul asta sper ca te-a facut sa simti ceva din punctul de vedere al unui baiatwinking Funda?

| Smiiiiiiiiiile a răspuns:

Eu zic sa ii spui ceea ce simti, poate simte si el acelasi lucru happy. Sigur ti-a dat cu un scop anume nr. si id-ul. Eu spun sa incerci.