| Georgiana98 a întrebat:

Stiu ca e ciudata intrebarea dar cum te saruti? Adica ce trebuie sa faci ca sincer nu stiu.

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cu gura te saruti love struck

| anaaa13 a răspuns:

Vine de la sine, nu exista o tactica anume happy.
Succes!

| Evee04 a răspuns:

Cati ani ai fetito 9-10 de pui intrebari din astea

| alesia29 a răspuns:

@color
da tu cati ani ai ma?
13?

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Lasa pentru ai mai mariwinkingoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-ai sarutat pana acum si dupa intrebare ca esti cam micuta si mai bine ajteapta pana faci macar 13-14 ani laughing

| ToxiC_7533 a răspuns:

Eiii laughing presupun ca esti micuta de ai pus o astfel de intrebare happy eu zic ca nu ai absolut nimic greu de facut... ia-l in brate si iti pui buzele pe ale lui si gata laughing nu e nimic komplicat... aici konteaza mai mult cu cine nu cum happy

| Foxxxy_3238 a răspuns:

Nu exista regului pentru a te saruta oh go on.
Totul vine de la sine.winking
Deci No STERS!
Sucess kiss