| firelord66 a întrebat:

Stiu ca e foarte ciudata intrebarea si sa nu dati raspunsuri la care sa radeti de mine dar... ce miros are un vagin.si ce gust aveti atunci cand lingeti unul...

Răspuns Câştigător
| Snufkin a răspuns:

Chiar daca sunt fata...ei pot sa zic ca n-are "miros sau gust dezgustator" normal daca nu se spala n-are cum sa aiba aroma de vanilie laughing gust, gustui bun cum zic americanii -juicy-ca n-am altcumva sa ma exprim acum xD si mirosul aproape ca nu este, si daca este are mirosul gustului! Iar ceilalti macar sa dati un sfat daca iar daca nu puteti nu comentati!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Treci și fă pe degustător sexual!
Pa, pa.

| Gabriella24 a răspuns:

Doamne mare iti e gradina... si multi sar gardul. Dragule daca esti asa curios incerca tu singur fara sa te faci de ras cu o asa intrebare!

| firelord66 explică:

Eu am intrebat sa stiu la ce sa ma astept...k de ex in timpu partidei ajung la partea asta si poate nu imi place si nu vreau ca fata aceea sa se simta jignita sau ceva

| Snufkin a răspuns:

Mershi pentru funditsha :* happy nu-ti fie teama fa-o ca ii va place tongue si tie iti va placea.mult noroc :X

| nBlade a răspuns:

Depinde cine il are.ia o boschetara si ia o fata curata.ia vezi e la fel? conteaza igiena fetei.degeaba dai cu parfum peste ****.

| nicolaenistor a răspuns:

Doamne ce intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa faci teorie pestelui aici mai bine toarna peste tipa un tub de frisca si atunci stii sigur ce gust si ce miros arelaughing