| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Cum sa vorbesc cu jucarille? Stiu ca e o intrebare cam ciudata. dar sa nu radeti. multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Cum sa vb cu jucariile ai prieteni imaginari? asta este numai in subconstientul tau

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cum ai vorbi cu cineva apropiat! Te gândeşti că este o persoană reală!

| darrio2007 a răspuns:

Daca 1977 este anul tau de nastere este de ras.Dar daca ai probleme cu sanatatea este de plans.Cea din urma nu ti-o doresc.

| ThisIsIoanaBlack explică (pentru darrio2007):

Ei bine nu m-am nascut in 1977. ok? Si nici nu am probleme cu sanatatea.Asta e raspunsul tau la intrebarea pusa de mine?

| darrio2007 a răspuns (pentru ThisIsIoanaBlack):

Da.Scuze.Credeam ca pe aici sunt oameni putin mai maturi.

| ThisIsIoanaBlack explică (pentru darrio2007):

Da.Nu-i nimic.laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru ThisIsIoanaBlack):

Ok.Atunci maturizeaza-te.

| AtateaConditii a răspuns:

Vorbesti ca si cum vorbesti cu prietena ta cea mai buna, numai ca tot tu raspunzi in locul ei.happy

| Iulian03 a răspuns:

Imagineaza-ti ca vorbesti cu o persoana.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Te poți gândi la cineva drag, dar asta ar fi puțin cam ciudat. Încedează să mai faci asta. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| AlExFr3Sh a răspuns:

Cu jucariile? pai imagineazati ca vorbesc ele cu tine laughing bafta

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Pai o pui in pat sau pe masa si incepis sa vorbesti cu el despre iubit daca ai necazuti etc...

| ThisIsIoanaBlack explică (pentru Lasxlo_Popa_1997):

Multumesc. Un raspuns foarte bun!

| MikydeCraiova a răspuns:

Cand esti singura, te duci la ele, le pui in semicerc si le vorbesti. Daca vrei sa-ti raspunde ia-ti Smarttoys (jucarii interactive).