| Florennce a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam deplasata, dar sunt curioasa doar.
Stiu ca toata lumea spune ca baietilor le plac fetele atunci cand au parul ud pentru ca sunt mai " sexy ", cica.

Oare e adevarat?

P.S.Chiar daca e o intrebare stupida, vreau doar sa stiu.laughing laughing Ms kiss

6 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. Unora le place.Eu am auzit ca unora le place parul putin ciufulit al fetelor cand se trezesc dimineata.

| Michell_7762 a răspuns:

Ce prostie! atunci cand este super aranjata ce mai face? cade in limba! nu mai crede toate prostiile pe care le auzi! hai sa fim seriosi.

Răspuns utilizator avertizat
| ionut1369 a răspuns:

Depinde si de fata.nu toate sunt sexy cu parul udhappy

| Nspc a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia...

| bTb a răspuns:

Da mie mi se pare ca fetele sunt mult mai sexy cand sunt la piscina si cand sunt ude "fleasca"!